rektoriaus skeptrasŠ. m. kovo 2 dieną įvyko Tarybos posėdis, kuriame kandidatai eiti Vilniaus universiteto rektoriaus pareigas prisistatė VU Tarybai. Kviečiame žiūrėti kandidatų prisistatymo vaizdo įrašą.

Kovo 4 d., trečiadienį Universiteto Teatro salėje  (Universiteto g. 3, Vilniuje) įvyko kandidatų į Vilniaus universiteto Rektorius debatai. Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą.

Kovo 5 d., ketvirtadienį, 9.00 val. Universiteto centriniuose rūmuose (Universiteto g. 3, Vilniuje) įvyks antrasis Tarybos posėdžis, skirtas pretendentų, įregistruotų kandidatais į Vilniaus universiteto Rektorius, prisistatymui Tarybai.

Išsamesnė informacija apie rektoriaus pareigų viešą konkursą pateikiama čia, o taip pat elektroniniu paštu arba tel. (8 5) 268 7063.