FIESTA PERSONAEŠ. m. kovo 16-20 d. Vilniaus Universiteto fakultetų dienas tradiciškai pradeda Filosofijos fakulteto šventė „Fiesta Personæ“. Maloniai kviečiame apsilankyti renginiuose.

KOVO 16D.:
15h V. Juraičio „Vilniaus Universiteto studentų bendrabučio gyventojai (1974-1976m.)“ ir V. Butkaus parodų pristatymai
17h Disputas (VU Teatro salė). Šių metų disputo tema: Filosofijos tradicijos likimas. Proponens - doc. Vytautas Ališauskas, opponens - doc. Nerijus Milerius, praesens disputationis - prof. Arūnas Poviliūnas.

KOVO 17D.:
17h Socionomų forumo diskusija „Ar tau viskas ORE?“ (201a.)

KOVO 18D.:
9-18:30h Psichologų pavasaris
18:30h Apdovanojimų vakaras (201 a.). Jo metu bus apdovanojami labiausiai nusipelnę dėstytojai ir studentai bei „Sin Cera“ kūrybos knygos geriausių darbų autoriai.

KOVO 19D.:
15h Socialinės politikos diskusija „Šeimos politika - regresas ar progresas?“ (201 a.)

KOVO 20D.:
19:30h Bardų vakaras Bard'akas“ (muzikinis teatras New York, Kalvarijų g. 85). Šiais metais širdis ir ausis glostys: Andrius Kaniava, Darius Žvirblis, Saulius Bareikis, Žilvinas Ališauskas, „Buterbrodų karta“, „Lidaladeli“.

Labai visų lauksime!

Renginiai Facebook paskyroje