Puro knygos virselisLietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ maloniai kviečia

į prof. dr. Dainiaus Pūro knygos „ Apie proto sveikatą ir jos sutrikimus” antrojo leidimo pristatymą.

„... kad vienas iš veiksmingiausių būdų Lietuvai tapti klestinčia valstybe visomis prasmėmis yra pasiekti persilaužimą psichikos sveikatos srityje. Jeigu apsispręstume iš esmės įgyvendinti gerai žinomus šiuolaikinius principus psichikos sveikatos apsaugos srityje (šiandien nei vienas iš jų nėra nuosekliai įgyvendinamas), per dešimtmetį galėtume išsigydyti iš tautą kamuojančių visuomenės dvasinės sveikatos ir sutrikusio tapatumo kompleksų.“ – prof. dr. D. Pūras.

Renginys vyks 2015 m. balandžio mėn. 27 d 13.00-16.00 val. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje, Universiteto g 9.

Kvietimas – parsisiųsti.