Š. m. gegužės 27 d. nuo 9.00 val. iki gegužės 29 d. 15.00 val. Vilniaus universitete vyks rinkimai į laisvas Senato narių vietas. VU Filosofijos fakultete į Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą VU Senate kandidatu iškeltas prof. Marius Povilas Šaulauskas, VU Filosofijos istorijos ir logikos katedros vedėjas.

Informacija apie prof. Marių Povilą Šaulauską:

mps VU FSFVU Filosofijos istorijos ir logikos katedroje dirba nuo 1988 m.
Akademinė kvalifikacija: VU Filologijos fakulteto absolventas (1984), filosofijos mokslų daktaras (1988), hum. m. docento vardas (1991), hum. m. profesoriaus vardas (2005).
Nuo 1996 m. – VU Filosofijos Fakulteto Tarybos narys, 2006-2014 m. – VU Senato narys, 2012-2014 m. – VU Strateginio komiteto pirmininkas.
Žurnalų „Problemos“, „Sociologija: Mintis ir veiksmas“, „Informacijos mokslai“ redkolegijų narys.
Specializacijos sritys: metafilosofija ir filosofijos istoriografija, socialinė kaita, informacijos visuomenė.

Su kandidato rinkimine platforma galima susipažinti čia:

Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo Senate rinkimuose balsuoti teisę turės Ekonomikos fakulteto, Filologijos fakulteto (su Orientalistikos centru), Filosofijos fakulteto (su Lyčių studijų centru, Religijos studijų ir tyrimų centru bei Kultūros centru), Istorijos fakulteto, Kauno humanitarinio fakulteto, Komunikacijos fakulteto (su Biblioteka), Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto bei Užsienio kalbų instituto rinkėjai. Pažymėtina, jog renkant mokslo sričių atstovą, balsuoti bus galima tik už tuos kandidatus, kurie nedirba tame kamieniniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.

Papildoma informacija apie rinkimus į laisvas Senato narių vietas skelbiama VU tinklalapio skiltyje Senato naujienos