teise zinotiKviečiame žiūrėti LRT laidos „Teisė žinoti“: Lietuvos psichiatrija: tarp Rytų ir Vakarų? vaizdo įrašą (žiūrėti čia). Laida vyko 2015 m. gegužės 18 d.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.

Trumpai apie laidą ir jos dalyvius:
Psichikos sveikatos politika: oficialiai kas keturioliktas žmogus Lietuvoje patyrė psichikos sutrikimų. Kur juda Lietuva juos gydydama - į Rytų pusę, ar labiau į Vakarus?

Laidoje dalyvauja dr. Dainius Pūras – VU psichiatrijos klinikos profesorius, JTO specialusis pranešėjas, prof.dr. Danutė Gailienė – VU Filosofijos fakulteto klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros vedėja, dr. Robertas Povilaitis – „Vaikų linijos“ vadovas, VU Filosofijos fakulteto lektorius, Dovilė Šakalienė – Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorė ir Nijolė Goštautaitė-Midttun – „Psichikos sveikatos iniciatyvos“ direktorė, dr. Laimutė Vaidelienė – sveikatos apsaugos viceministrė.