darbo paieskaPrasmingo ir gerai apmokamo darbo perspektyvos neabejotinai yra vienas iš svarbesnių veiksnių renkantis studijas. Kaip gi sekasi VU Filosofijos fakulteto absolventams rasti darbo vietas arba jas su(si)kurti?

VU Filosofijos fakulteto Socialinio darbo katedros vedėja doc. dr. Jolita Buzaitytė-Kašalynienė ir Edukologijos katedros magistrantė Ieva Stogevičiūtė-Noreikienė atliko VU socialinio darbo bakalauro pakopos absolventų (1999-2014 laidų) karjeros trajektorijų tyrimą. Besidominčius šio tyrimo rezultatais maloniai kviečiame dalyvauti Socionomų forumo susitikime „Socialinio darbo karjeros galimybės: VU absolventų patirtys“.

Pranešėjos
Doc. dr. Jolita Buzaitytė-Kašalynienė „Absolventų paveikslas ir karjeros bruožai“
Magistrantė Ieva Stogevičiūtė-Noreikienė „Socialinio darbo absolventų karjerą lemiantys veiksniai: studijų pasirinkimo, motyvacijos socialiniam darbui, studijų vertinimo ir kt.“

Socionomų forumo susitikimas vyks š. m. birželio 11 d. VU Filosofijos fakulteto 301 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius). Susitikimo pradžia: 18:00 val.
Daugiau informacijos prisegtuke - parsisiųsti.

LMTlogoTyrimas atliktas pagal Lietuvos mokslo tarybos finansuotą projektą „Studentų mokslinės veiklos skatinimas“ (VP1-3.1-ŠMM-01-V-02-003). Projektas finansuojamas pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioritetą „Tyrėjų gebėjimų stiprinimas“ iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Kontaktinis asmuo:
Jolita Kašalynienė
VU socialinio darbo katedros vedėja
Tel.: +370 5 26607610
El. paštas: