Kviečiame Jus į Giampaolo Nicolais seminarą „Trauma ir prieraišumas: įvertinimas ir intervencija“, kuris vyks spalio 7 d. 13.00 – 17.00 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete, Universiteto g. 9/1.

Seminaro tikslas – skatinti dialogą apie vaikystės traumas ir galimas intervencijas šioje srityje. Pirmoje seminaro dalyje bus apibrėžiama vaikystės trauma prieraišumo kontekste, o antroje dalyje bus pristatomi intervencijos būdai bei gydymo metodai.

Giampaolo NicolaisLektorius G. Nicolais yra La Sapienza universiteto Romoje profesorius, klinikinis psichologas, socialinių mokslų daktaras, praktikas, jau du dešimtmečius dirbantis psichologu psichoterapeutu raidos psichopatologijos ir vaikystės traumų srityse.

Seminaro kaina: 10 EUR, Vilniaus universiteto psichologijos studentams – nemokamai.
Būtina išankstinė registracija čia.
Seminaras vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos – prisegtuke.

Kontaktinis asmuo:
Austėja Dumarkaitė