Socionomu forumas del pabegeliuMielai kviečiame į Socionomų forumo susitikimą, kuris įvyks lapkričio 25 d. 17:30 val. 306 a. (adr. Universiteto g. 9/1, Vilnius, LT-01513).
Šio Socionomų forumo tema: „Apie pabėgėlius – gyvai.  Iššūkiai mūsų laikysenai“. Kvietimas

Programoje:
Renata Kuleš, Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių komisaro (UNHCR)  atstovė  Lietuvoje.
Akvilė Čeponienė, Vilniaus arkivyskupijos Caritas Užsieniečių integracijos programos darbuotoja.
Valdas Jaskūnas, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro docentas ir vadovas.
Gintautas Sakalauskas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto  docentas.
Rasa Kubertavičienė, Pal. J. Matulaičio parapijos atstovė.

Kontaktinis asmuo:
doc. dr. Lijana Gvaldaitė