Consilium Educationis2015 m. gruodžio mėn. 10 d. (ketvirtadienį), 17 val. kviečiame į CONSILIUM  EDUCATIONIS seminarą, kuriame prof. dr. Lilija Duoblienė, doc. dr. Irena Stonkuvienė, dr. Šarūnė Nagrockaitė ir dokt. Sandra Kairė skaitys pranešimą „(Ne)rodoma ir (ne)matoma mokyklos kultūra: įtampos laukų analizė“. Kvietimas.

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g.  9/1, Vilnius) 201 aud.

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas - tai diskusijos, o ne bendrinimai, tai ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Seminarų rengėja ir vedėja - VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.
Kviečiame dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: