Š. m. lapkričio 30 – gruodžio 1 d. vyks praktinis seminaras „Vadovų ir organizacijų konsultavimas ir ugdomasis vadovavimas“, kurio metu bus pristatytas Oezpa international lyderystės bei organizacijų vystymo praktikos ir grupių santykių metodologijos taikymas.

ozdemir barbaraozdemirSeminarą ves Barbara Lagler Özdemir ir Huseyin Özdemir – konsultacinės organizacijos oezpa įkūrėjai ir kodirektoriai, abu sertifikuoti vadovai ugdytojai (angl. coacher) ir aktyvūs šios srities plėtotojai. Ši organizacija vykdo vadovybės konsultavimo ir lyderystės vystymo programas.
Daugiau informacijos apie organizacijos ir seminarų vedėjų veiklą – čia.

Vieta: Vilniaus universiteto centriniai rūmai 239 auditorija, Universiteto g. 3.
Kalba: anglų.
Seminaras skirtas VU studentams, dėstytojams, absolventams ir partneriams. Auditorijoje vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija. Registracija vyks iki lapkričio 26 d. el. pašto adresu:
Registruojantis prašome nurodyti vardą pavardę, atstovaujamą organizaciją ir pareigas joje.
Seminarą remia: Erasmus+ programa.

Kontaktinis asmuo:
Jolita Buzaitytė-Kašalynienė