Jean Marie CarriereKviečiame į Jėzuitų pabėgėlių tarnybos vadovo Jean-Marie Carriere paskaitą ir diskusiją „Apie pabėgėlius Europoje ir geriausias pagalbos jiems praktikas: „Jėzuitų pabėgėlių tarnybos“ patirtys“ (angl. About refugees in Europe and best practices to help them: „Jezuit Refugee Servise“ experiences).

KADA? Lapkričio 27 d. 11.00-12.30 val.

KUR? VU Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9/1, 302 auditorija

Paskaitos kalba: anglų.

Jėzuitų pabėgėlių tarnyba yra tarptautinė Katalikiška organizacija, dirbanti 50 pasaulių šalių, padedanti pabėgėliams, prieglobsčio prašantiems ir išvietintiems žmonėms (displaced persons ang.) švietimo, žmogaus teisių gynimo, skubios pagalbos, sveikatos paslaugų ir kt. srityse. Joje dirba iki 1400 žmonių, dauguma jų savanoriškais pagrindais. Daugiau informacijos apie organizaciją ir jos vykdomą veiklą rasite čia.

Kontaktinis asmuo:
Jolita Kašalynienė