Ramune GrambaiteKviečiame dalyvauti dr. Ramunės Grambaitės paskaitų cikle, skirtame žmogaus neuropsicholgijai.
Paskaitų data: 2015 m. lapkričio  27 d. – gruodžio 4 d.;
Paskaitų laikas: 15.00–18.15 val. ( su 15 min. pertrauka);
Paskaitų vieta: VU Filosofijos fakultetas (Universiteto g. 9, 201 aud.).

• Lapkričio 27 d.: Neuropsichologinis įvertinimas. Demencija, nedidelis kognityvinis sutrikimas ir normalus senėjimas.
  • Gruodžio 1 d.: Neurologinės ligos: Alzheimerio liga, kraujagysliniai sutrikimai ir frontotemporalinė demencija. Neuropsichologiniai šių ligų ypatumai.
  • Gruodžio 2 d.: Neurologinės ligos: Parkinsono liga,  Lewy kūnelių demencija, išsėtinė sklerozė ir epilepsija. Neuropsichologiniai šių ligų ypatumai.
  • Gruodžio 4 d.: Neuropsichologo vaidmuo dirbant su neurologiniais pacientais. Neuropsichologinė reabilitacija. 15.00 – 16.30 paskaita vyks 301 aud.; nuo 16.45 – 201 aud.

Sveikatos ir Edukacinės psichologijos bei Neurobiologijos magistrantams, klausantiems Žmogaus neuropsichologijos kursą, dalyvavimas privalomas, Reabilitacijos ir Filosofijos specialybės magistrantams  dalyvavimas  rekomenduojamas.

Ramunė Grambaitė Vilniaus Universitete baigė klinikinės psichologijos magistrantūros studijas. 2012 m. Oslo Universitete apgynė daktaro disertaciją Preclinical and Mild Cognitive Impairment: Neuropsychological Profiles and Biomarkers. Dabar dirba klinikine neuropsichologe Norvegijoje Akershus universitetinėje ligoninėje, yra keliolikos straipsnių, publikuotų gerai žinomuose tarptautiniuose žurnaluose, autorė.

Kontaktinis asmuo:
Albinas Bagdonas