Š. m. vasario 25 d.  10.00–15.30 val. maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje „Socialinis darbas dinamiškose visuomenėse: išsaugant tapatumą, atsiveriant naujovėms“, kurią rengia Socialinio darbo katedra kartu su Europos socialinio darbo mokyklų asociacijos (EASSW) vykdomuoju komitetu.

Pranešimus apie Europos socialinio darbo aktualijas skaitys įvairių Europos aukštųjų mokyklų –  Durham (JK), Sarajevo (Bosnija ir Hercegovina), Complutense (Ispanija), Zagrebo (Kroatija), Coimbros (Portugalija), Utrechto taikomųjų mokslų universiteto – atstovai.
Konferencija vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos – prisegtuke.

Kontaktinis asmuo:
Violeta Gevorgianienė