VU Filosofijos fakultetas 2015 smŠ. m. vasario 12 d. įvyko rinkimai į Filosofijos fakulteto Tarybą. Iš 18 iškeltų kandidatų (žr. sąrašą) į fakulteto tarybą buvo išrinkti šie 16 mokslininkų:

• Edukologijos studijų kryptis: prof. Lilija Duoblienė ir prof. Vilija Targamadzė;
  • Filosofijos studijų kryptis: prof. Albinas Plėšnys, doc. Arūnas Mickevičius, prof. Marius Povilas Šaulauskas, doc. Jonas Dagys;
  • Psichologijos studijų kryptis: prof. Danutė Gailienė, doc. Evaldas Kazlauskas, prof. Laimutė Bulotaitė, doc. Sigita Girdzijauskienė, doc. Vilmantė Pakalniškienė, doc. Antanas Kairys;
  • Sociologijos studijų kryptis: prof. Aleksandras Dobryninas ir doc. Rūta Žiliukaitė;
  • Socialinio darbo studijų kryptis: prof. Laimutė Žalimienė ir lekt. dr. Eugenijus Dunajevas.

Filosofijos fakulteto Tarybos rinkimus rengė Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisijos protokolu Nr. CRK-2015-15 patvirtinta Filosofijos fakulteto rinkimų komisija (toliau – Rinkimų komisija):

• doc. Lidija Šabajevaitė (pirmininkė);
  • prof. Albinas Bagdonas;
  • Karolina Ustilo (studentų atstovė).

Filosofijos fakulteto rinkimų komisijos protokolas – parsisiųsti

Patvirtinti šiuos Filosofijos fakulteto tarybos rinkimų rezultatus:

Į Edukologijos studijų krypties kvotą išrinktos prof. Lilija Duoblienė ir prof. Vilija Targamadzė.

Į Filosofijos studijų krypties kvotą išrinkti prof. Albinas Plėšnys, doc. Arūnas Mickevičius, prof. Marius Povilas Šaulauskas, doc. Jonas Dagys.

Į Psichologijos studijų krypties kvotą išrinkti prof. Danutė Gailienė, doc. Evaldas Kazlauskas, prof. Laimutė Bulotaitė, doc. Sigita Girdzijauskienė, doc. Vilmantė Pakalniškienė, doc. Antanas Kairys.

Į Sociologijos studijų krypties kvotą išrinkti prof. Aleksandras Dobryninas ir doc. Rūta Žiliukaitė.

Į Socialinio darbo studijų krypties kvotą išrinkti prof. Laimutė Žalimienė ir lekt. dr. Eugenijus Dunajevas.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE