JMPK 20162016 metų balandžio 22 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks XIII-oji kasmetinėje Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija (JMPK), kurią organizuoja VU Filosofijos fakulteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos bei Bendrosios psichologijos katedros.

Artėjančios konferencijos tema – Mokslas, kuris įkvepia. Dalyvavimas šioje konferencijoje yra galimybė jauniesiems psichologams tyrėjams pristatyti savo darbus, pasidalinti mintimis apie jų vietą mokslinių tyrimų erdvėje ir pritaikymo perspektyvas. Konferencijoje savo darbus pristatys jaunieji mokslo daktarai, disertacijas apgynę ne daugiau kaip prieš penkerius metus, doktorantai bei studentai, vykdantys psichologijos krypties mokslinius tyrimus. Konferencijos metu bus kalbama apie tyrimus, kurių rezultatai nenugula „į apatinį stalčių“, bet įkvepia kurti pokyčius ir pasitarnauja bendram gėriui.

Konferencijos organizacinis komitetas: pirmininkas Jonas Eimontas; nariai: Renata Černovaitė, Odeta Geležėlytė, Virginija Klimukienė, Jolanta Latakienė, Ieva Vasionytė, Arūnas Žiedelis

Konferencijos mokslo komitetas: pirmininkė prof. habil. dr. Danutė Gailienė; nariai: prof. habil. dr. Albinas Bagdonas, doc. dr. Evaldas Kazlauskas, prof. dr. Arūnas Poviliūnas, prof. dr. Gintautas Valickas.

Daugiau informacijos ir visas naujienas apie JMPK 2016 galite rasti konferencijos interneto svetainėje.

Kontaktinis asmuo:
Jonas Eimontas