Balandžio 13 d. (trečiadienį) 17 val. kviečiame dalyvauti ciklo „Psichologija ir sielovada: jungtys ir skirtys“ pirmąjame susitikime, vyksiančiame VU Filosofijos fakulteto 303 aud. Skelbimas

Svečiuose: psichologas Dmitrijus Škulis, VU absolventas, Lietuvos psichologų sąjungos narys. Šiuo metu dirba su priklausomais asmenimis ir paaugliais. Svečias kalbės apie psichologiją ir sielovadą savo darbe: Kuo šios dvi pagalbos priemonės skiriasi? Kuo papildo viena kitą? Ir apskritai ar būtina jungti psichologiją ir sielovadą? Gal ne visiems žmonėms tai reikalinga?

Renginio prieiga Facebook paskyroje.

Renginį organizuoja: Katalikų psichologų draugija ir Studentų ateitininkų sąjunga.

Kontaktinis asmuo:
Julija Ladigaitė
Katalikų psichologų draugijos narė
Studentų ateitininkų sąjungos valdybos narė
tel.: +37061400245
el. paštas: