2016 m. balandžio 13 d. kviečiame dalyvauti konferencijoje „Nestabdoma ir nesustabdoma emigracija“, kurioje VU Filosofijos fakulteto prof. Romas Lazutka 13.15–13.30 val. skaitys pranešimą „Nestabdoma emigracija“. Konferencija vyks Lietuvos mokslų akademijos Mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius).

Konferenciją organizuoja Lietuvos mokslų akademija ir Lietuvos Respublikos Seimo migracijos komisija

Pilna konferencijos programa

Konferencijos rezoliucijos projektas „Dėl būtinybės turėti valstybinę emigracijos mažinimo programą“

Registracija į renginį

Konferenciją numatoma tiesiogiai transliuoti internetu.