Labas rytas Lietuva 2016 04Vilius Bartninkas, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto absolventas, šiuo metu Kembridžo universitete studijuojantis antikinę filosofiją doktorantūros pakopoje, teigia, kad abiturientams verta svarstyti apie studijas šiame prestižiniame universitete, kuriame šiuo metu pirmojoje pakopoje mokosi apie 70 lietuvių.

„Sąlygos skiriasi, bet tie, kurie pasirenka studijuoti Lietuvoje, nepraleidžia šanso. Jei pakankamai intensyviai dirbs, turės galimybę vėliau papulti į Kembridžą. Yra ne viena tokia istorija – viskas priklauso nuo asmeninės ambicijos bei noro“, – sakė jaunuolis, lygindamas studijas Vilniaus universitete ir Kebridže.

Kaip Kembridžo universiteto privalumus doktorantas iškelia aukštus mokymosi standartus ir motyvaciją. Dar vienas šio universiteto Anglijoje pranašumas prieš kitus – švietimo įstaiga turi visus studentams reikiamus šaltinius: turtingas bibliotekas, kompetentingus dėstytojus, finansinius resursus tyrimams.

Filosofiją studijuojantis jaunuolis paragino abiturientus, kurie ruošiasi brandos egzaminams, rinktis studijas, kurios atskleistų jų prigimtinius talentus. Doktorantas skatina būsimus studentus klausytis savo pačių norų ir nesivaikyti populiarių specialybių.

Pilnas interviu su Kembridžo universiteto doktorantu – LRT TELEVIZJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Informacinis pranešimas parengtas pagal LRT.lt informaciją