Jelena trofimovaGegužės 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. kviečiame dalyvauti ciklo „Psichologija ir sielovada: jungtys ir skirtys“ antrąjame susitikime, vyksiančiameVU Filosofijos fakulteto 304 auditorijoje.

Svečiuose: Jelena Trofimova, Lietuvos psichologų sąjungos narė.

Psichologė dirba Šeimos ir asmens saviugdos centre „Bendrakeleiviai“. Centre ypatingas dėmesys skiriamas išsiskyrusioms šeimoms. Kuo ypatingas psichologo darbas su išsiskyrusiomis moterimis, vyrais? Kokia pagalba reikalinga išsiskyrusių šeimų vaikams? Kada sielovada derinama kartu su psichologija ir atvirkščiai? Į šiuos klausimus atsakys psichologė J. Trofimova. Susitikimas vyks pokalbio forma, todėl visi dalyviai galės užduoti jiems rūpimus klausimus.

Renginio prieiga Facebook paskyroje.

Renginį organizuoja: Katalikų psichologų draugija ir Studentų ateitininkų sąjunga.

Kontaktinis asmuo:
Julija Ladigaitė
Katalikų psichologų draugijos narė
Studentų ateitininkų sąjungos valdybos narė
tel.: +37061400245
el. paštas: