Studentai 2015 09 01 smŠ. m. gegužės 24 d. prasidėjo priėmimas į Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto magistrantūros ir laipsnio nesuteikiančias (pedagogikos) studijų programas. Priėmimas bus vykdomas per pagrindinio priėmimo pirmąjį etapą, pagrindinio priėmimo antrąjį etapą ir papildomą Universiteto priėmimą.

Prašymai studijuoti yra teikiami internetu per Vilniaus universiteto Internetinę Stojančiųjų Aptarnavimo Sistemą (sutr. - VU ISAS). Pildydamas prašymą stojantysis savarankiškai suveda savo asmeninius duomenis, diplomo ir diplomo priedėlio informaciją, o nurodytomis dienomis turi atvykti registruoti dokumentų į Vilniaus universitetą.

Išsami informacija apie 2016 metų priėmimą į Vilniaus universiteto antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programas – pateiktoje nuorodoje rasite šią aktualią informaciją:

• Prašymų studijuoti registracija;
  • 2016 metų priėmimo į Vilniaus universiteto studijų programas taisyklės ir priėmimo terminai;
  • Informacija apie konkursinio balo sandarą, papildomus balus bei reikalingas pažymas;
  • Informacija apie stojamąją studijų įmoką ir registracijos mokestį;
  • Papildomas priėmimas;
  • Studijų sutarties sudarymas.