Maloniai kviečiame dalyvauti 3-je mokslinėje-praktinėje jaunimo tyrėjų konferencijoje „Jaunimo dalyvavimo ir atskirties, laisvės ir atsakomybės takoskyros“, skirtoje Lietuvos jaunimo politikos 20-mečiui paminėti.

Konferencija vyks š. m. rugsėjo 8 d. Mykolo Romerio universitete.

Konferenciją kartu organizuoja Mykolo Romerio universitetas, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Vilniaus universitetas, Lietuvos edukologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Jaunimo reikalų departamentas prie SADM ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Pranešimų santraukas, pateiktas pagal šiuos reikalavimus ir formą, prašome iki birželio 27 d.  siųsti el. paštu:

Išsami informacija konferencijos tinklalapyje

Kontaktinis asmuo: