Bursu kieme smKviečiame dalyvauti seminare „Informacijos visuomenės tyrimai: nauja metodologinė paradigma?“.

Seminare pranešimus skaitys:

• Kęstas Kirtiklis„M. Castellso informacijos visuomenės teorija kaip medijų teorija“
  • Viktorija Žilinskaitė-Vytienė„Informacijos visuomenė FBTM ir HSM: prieigos ypatumai ir WOS“
  • Dalia Čiupailaitė – „Tinklinis socialumas ir sociologinė vaizduotė: metodologinės CMC analizės prieigos“

Seminaras vyks š. m. birželio 21 d., 17 val., VU Filosofijos fakulteto 302 aud.

Seminarą organizuoja Filosofijos istorijos ir logikos katedra

Renginio prieiga Fakulteto Facebook paskyroje

Seminare pristatomi projekte „Informacijos visuomenės tyrimai: nauja metodologinė paradigma?“ atlikti tyrimai. Projektą finansavo Lietuvos mokslo taryba (sutarties nr. MIP-072/2014).

Kontaktinis asmuo:
Kęstas Kirtiklis