Salvatore BabonesVilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos katedra kviečia į Sydney‘aus universiteto (Australija) sociologijos ir socialinės politikos profesoriaus Salvatore Babones paskaitą „KINIJOS AUGIMAS: FISKALINIAI SPRENDIMAI STRUKTŪRINIAMS APRIBOJIMAMS“.

Paskaita vyks š. m. birželio 22 d. (trečiadienį) 17 val. 201 aud.

Daugiau informacijos

Salvatore Babones yra kelių knygų (bendra)autorius arba sudarytojas. Jų tarpe: Methods for Quantitative Macro-Comparative Research (2013), Applied Statistical Modeling (4 t., 2013), The Future of Development: A Radical Manifesto (su G. Esteva, Ph. Babcicky, 2013), Routledge Handbook of World-Systems Analysis (su Ch. Chase-Dunn, 2012), The International Structure of Income: Its Implications for Economic Growth (2009), Social Inequality and Public Health (2009). Jo publikacijos tarptautinių santykių klausimais skelbtos National Interest, Foreign Affairs ir kituose ekspertų sluoksniuose įtakinguose leidiniuose.