Psichologijos mokykla2Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras kviečia 10-12 klasių moksleivius į 2016-2017 mokslo metų PSICHOLOGIJOS MOKYKLĄ, kurioje nagrinėsime šias temas:

KAS SVARBIAU: PRIGIMTIS AR AUKLĖJIMAS?
KAIP VEIKIA ATMINTIS? KOKS GRUPĖS POVEIKIS TAU?
KADA ŽMOGUS SUSERGA PSICHIKOS SUTRIKIMU?
KĄ REIŠKIA SAVE AKTUALIZUOJANTI ASMENYBĖ?
GALVOJI APIE PSICHOLOGIJOS STUDIJAS VILNIAUS UNIVERSITETE?

Psichologijos mokykla numato 8 seminarus, kurie prasideda spalį ir vyks kartą per mėnesį, šeštadieniais, nuo 10 iki 16 val. Kiekvieno susitikimo metu nagrinėsime vis kitą aktualią psichologijos temą (pvz., atminties ypatumai, stresas ir jo įveika, psichikos sutrikimai, žmogaus raida, kūrybiškas mąstymas ir kt.). Psichologijos mokykloje paskaitas skaito VU Filosofijos fakulteto psichologijos dėstytojai, praktinius seminarus veda psichologijos absolventai ir magistrantai.

Paskubėk! REGISTRACIJA į Psichologijos mokyklą vyksta iki spalio 15 d.

Moksleiviams, sėkmingai baigusiems Psichologijos mokyklą (lankiusiems 80% seminarų, atlikusiems namų užduotis ir išlaikiusiems baigiamąją įskaitą) bus išduoti VU Filosofijos fakulteto pažymėjimai.

Vieno seminaro kaina – 20 EUR. Mokantiems iš karto už visus aštuonis Psichologijos mokyklos seminarus, kaina – 120 EUR.

Skelbimas

Daugiau informacijos:
Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras
tel.: 852687254.
el. paštas: