FTI diskusija 2017 03 10Kovo 10 d. 17.00–18.30 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks vieša diskusija „Grindžiamoji prieš grindžiamąją: Klasikinė (Glaser) ir konstruktyvistinė (Charmaz) GT versijos“.

Diskusijoje dalyvaus: dr. A. Jurgaitytė – Avižinienė, psichologė – psichoterapeutė, savo daktaro disertacijai „Jaunų suaugusiųjų gyvenimo baigtinumo teorija: siekis gyventi vertingiau“ sėkmingai pritaikiusi klasikinę (Glaser) GT versiją ir dr. T. JasiukevičiūtėZelenko, socialinė darbuotoja, savo daktaro disertacijai „Priklausomų nuo alkoholio asmenų tapatumo konstravimas blaivybės periodu“ sėkmingai panaudojusi konstruktyvistinę Charmaz versiją. Diskusiją moderuos dr. Agnė Matulaitė, psichologė–psichoterapeutė, Londono Birkbeck'o universiteto tyrimų garbės narė.

Dalyvavimas diskusijoje – nemokamas, dalyvių prašoma registruotis el. paštu:

Diskusiją organizuoja Fenomenologinių tyrimų institutas.

Diskusija vyks VU Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius).

Daugiau informacijos