VU kriminologai 1 vieta stendų konkurseVU Filosofijos fakulteto kriminologai dalyvavo 17-oje metinėje Europos kriminologijos draugijos konferencijoje „Challenging ‘Crime’ and ‘Crime Control’ in Contemporary Europe, vykusioje š. m. rugsėjo 13-16 dienomis Kardife (Velsas). Konferencijoje dalyvavo virš tūkstančio kriminologų iš Europos, o taip pat Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos ir Afrikos valstybių.

Mokslininkų prof. Vincento Giedraičio ir prof. Aleksandro Dobrynino stendinė prezentacija „Making a wrong a right: the justification of contraband use in the Lithuanian criminal justice system“ pelnė pirmosios vietos apdovanojimą. Viso konferencijos konkurse dalyvavo 56-ių mokslininkų prezentacijos.

Nuotraukoje (iš kairės): doc. dr. Vincentas Giedraitis, prof. Gorazd Meško (Europos kriminologijos draugijos, angl. European Society of Criminology, prezidentas), prof. Aleksandras Dobryninas.

Naujiena VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje – kviečiame žymėti Patinka“, dalintis bei komentuoti.

Eurocrime conference Cardif 2017