vaiku universitetasKą tik baigėsi šeštasis VU Vaikų universiteto paskaitų sezonas. Jame, skaitydami paskaitas mokiniams ir jų tėveliams, aktyviai dalyvavo ir Filosofijos fakulteto dėstytojai.

Paskaitų tėveliams skaityme Filosofijos fakultetui  lygių nebuvo - mūsų fakulteto dėstytojų paskaitos buvo skaitytos net 10 kartų.

Doc. Boguslavas Gruževskis „Gyvenimo laimė - dovana ar kryptingų pastangų rezultatas?“
Doc. dr. Laimutė Bulotaitė „Ką tėvai turetų žinoti apie narkotikų vartojimą?“; „Kaip apsaugoti vaiką nuo narkotikų?“
Prof. Albinas Bagdonas „Pozityvi gimdytojystė ir pozityvūs vaikų auklėjimo būdai“
Prof. Gintautas Valickas
„Individualios nepilnamečių teisės pažeidėjų savybės“; „Vaikų auklėjimas: mokslas ar menas?“
Doc. dr. Gražina Gintilienė „Lietuvos vaikų intelektiniai gebėjimai ššalies ir tarptautiniame kontekste“
Doc. dr. Birutė Marytė Pociutė „Karjeros planavimas: mokinio, mokyklos ar ššeimos atsakomybė?“
Doc. dr. Roma Jusienė „Meistrišškumas ar menkavertišškumas - pagrindinis mokyklinukų psichosocialinės raidos uždavinys“

Vaikams paskaitą „Kodėl aš noriu žinoti?“ skaitė profesorius Albinas Bagdonas.