Sociologijos akademijaSociologijos akademija kviečia visus 10-12 klasių moksleivius bei jų draugus pažiūrėti į visuomenę sociologiniu žvilgsniu ir suprasti, kaip mūsų socialinė aplinka veikia mūsų pačių kasdienybę. Tai unikali proga patyrinėti socialinių mokslų pasaulį, pa-zoom-inti turimas žinias bei įgyti naujų kartu su dėstytojais bei studentais.

Plakatas (kviečiame jį atsispausdinti ir iškabinti mokyklose).

Sociologijos akademija vyks VU Filosofijos fakultete nuo 2018 m. vasario 24 d. kas antrą šeštadienį.

Sociologijos akademijos temos:

• Vasario 24 d. Ką reiškia religija šiandien?
  • Kovo 10 d. Kaip nutinka tautybė?
  • Kovo 24 d. Ką reiškia būti imigrantu Lietuvoje?
  • Balandžio 7 d. (Pa)tiriant miestą

Norinčius dalyvauti kviečiame iki vasario 17 d. užpildyti šią registracijos formą. Apie atrankos rezultatus organizatoriai praneš vasario 18 d.

Kontaktinis asmuo:
Paulė Stulginskaitė