Filosofijos fakultetasGegužės 23 d. VU Filosofijos fakulteto rinkimų komisija, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidate į Filosofijos fakulteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto (ATSI) direktoriaus pareigas įregistravo Kristiną Garalytę.

Kandidato programos pristatymas vyks ATSI Hindi kalbos kab. gegužės 30 d. 16:00 val.

ATSI direktoriaus rinkimai vyks birželio 7 d., ketvirtadienį, nuo 9:00 iki 16:00 val. ATSI administracijoje.

Išankstinis balsavimas vyks birželio 4-5 d. nuo 9:00 iki 16:00 val. ATSI administracijoje.

Rinkėjai – VU Statuto 12 str. 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

Filosofijos fakulteto rinkimų komisija.