Rektoriaus taure20182018 m. rugsėjo 26 d. Vilniaus universiteto (VU) Saulėtekio stadione vyko pirmosios šių mokslo metų tarpfakultetinės Rektoriaus taurės kroso varžybos.

VU greičiausieji susirinko startuoti trijose distancijose: merginos varžėsi 800 m. distancijoje, vaikinai 1600 m., o visi norintys galėjo išbandyti jėgas ir 3000 m. ilgio nuotolyje.

Iš vaikinų laimėtoju tapo triatlonininkas, daugkartinis Rektoriaus taurės varžybų čempionas, Filosofijos fakulteto filosofijos bakalaurantas, ketvirtakursis Jaunius Strazdas – jis pelnė aukso medalį.

Iš merginų greičiausiai distanciją įveikė daugkartinė orientavimosi sporto čempionatų ir varžybų čempionė, Medicinos fakulteto rezidentė Vesta Aleliūnienė.

Bendroje įskaitoje pirmos vietos komandinę pergalę pelnė Medicinos fakulteto komanda, II-ąją vietą užėmė Filosofijos fakulteto studentai, o III-ąją – Matematikos ir informatikos fakulteto sportininkai.

Tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos, kuriose dalyvauja visų fakultetų bei Verslo mokyklos studentų komandos, organizuojamos VU Sveikatos ir sporto centre kiekvienais mokslo metais nuo 2000-ųjų. Startuojama 12-oje varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, tinklinio, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, plaukimo, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto.

Apie varžybas išsamiau skaitykite VU Sveikatos ir sporto centro tinklalapyje.