virselis copy copy copyIšleista nauja D. P. O‘Mathúna, V. Dranseikos ir B. Gordijn sudaryta knyga „Disasters: Core Concepts and Ethical Theories“.

Ši atviros prieigos knyga yra pirmoji, nagrinėjanti stichines nelaimes ir jų metu kylančias etines problemas iš tarpdisciplininės perspektyvos. Pirmojoje knygos dalyje analizuojama, kaip stichinės nelaimės yra konceptualizuojamos įvairiose skirtingose akademinėse disciplinose. Antrojoje – nagrinėjama, ką apie su stichinėmis nelaimėmis ir jų likvidavimu susijusias etines problemas sako įvairios moralės ir politinės filosofijos teorinės prieigos.

Visą knygą elektroniniu formatu galite parsisiųsti čia.

Vilius Dranseika yra Vilniaus universiteto Filosofijos instituto lektorius. Jo pagrindinės akademinių interesų sritys: analitinė veiksmo filosofija, biomedicininių tyrimų etika, eksperimentinė filosofija, medicinos etika, šiuolaikinė analitinė filosofija.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos