legitymacja12019 m. sausio 7 d. 15.00 val. (FsF, 201 aud.) visus kviečiame į Psichologijos instituto Taikomosios psichologijos laboratorijos organizuojamą seminarą „Asmenybės bruožai: psicholeksinė prieiga ir lietuviškų deskriptorių taksonomija“.

Seminaras turėtų sudominti visus, kuriems aktualūs asmenybės savybių (ar bruožų) nustatymo klausimai ir, apskritai, leksikologijos panaudojimas planuojant psichologinius tyrimus, tvarkant psichologijos terminiją. Regis, formuojasi tarpdisciplininė sritis – psicholeksikografija (psicholeksikologija).

Pranešėja – Liublino katalikiškojo universiteto psichologijos doktorantė Ana Ivanova. Ana pora mėnesių stažuojasi VU TPL pagal Erasmus programą, renka leksikografinę medžiagą savo būsimai disertacijai.

Pasiteiravimui: Albinas Bagdonas 869838935; Ana Ivanova