Thakur S Powdyel2019 m. kovo 15 d. 16 val. kviečiame į atvirą paskaitą – susitikimą su pirmuoju Butano Karalystės švietimo ministru Thakur S. Powdyel. Seminaras vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius).

Butano Karalystė pasaulyje garsėja kaip laimingiausia pasaulio valstybė. Ši šalis vienintelė oficialiai taiko ir matuoja laimės indeksą (GNH). Butano karalystė yra viena pažangiausių regiono valstybių, kurios gyvenimo lygis sparčiai kyla, o ekonomika – auga.

„Mes suprantame, kad tai sunkus ir ilgas kelias. Ekonominė gerovė ir laimės ekonomika turi eiti greta, kaip viena pėda šalia kitos” - įsitikinęs Thakur S. Powdyel, pirmasis Butano Karalystės švietimo ministras. 2008 metais jis pradėjo švietimo reformas Butane, įvedė integruotą mokymą. Thakur S. Powdyel taip pat yra „Mano žalia mokykla (My Green School)” koncepcijos ir metodikos autorius.

Su Thakur S. Powdyel idėjomis galite susipažinti čia.

Renginio prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje.

Kontaktinis asmuo: Rūta Bružienė, VU Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto vyr. specialistė, +370 5 268 7099, el. p.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos