Fiesta 20192019 m. gegužės 6–9 d., kaip ir kiekvienais metais, vyks Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto dienos – renginių ciklas „Fiesta Personæ 2019“. Tai dienos, kurios vienija akademiškumą ir kūrybiškumą, modernumą ir tradiciją, dėstytoją ir studentą.

„Fiesta Personæ“ šiais metais trauks savo turininga programa. Šventė prasidės triukšmingu atidarymu – „Akcija X“, kurios metu visi bus sukviesti susirinkti Bursų kieme. Čia visų lauks dovanos ir vyks šventinė fotosesija.

Taip pat, nebus apsieita ir be akademiškojo paskaitų ciklo, skirto tiems, kas nori sužinoti daugiau. Platus temų spektras sudomins ir patrauks ne vieną, nes lektoriai parinkti iš penkių Filosofijos fakulteto institutų. Ne mažesnė tradicija jau tapęs ir „Disputas“ – tai dviejų akademikų ginčas mokslo, meno ar literatūros tema.

Norintys išbandyti savo žinias, galės sudalyvauti bendruomenės protų kovose – tai pirmą kartą vyksiantis renginys, kuris suartins fakulteto studentus, dėstytojus bei darbuotojus. Jo metu bus žaidžiami stalo žaidimai, dalinamasi atsineštomis vaišėmis. Taip pat vyks protų kovos, kuriose susikaus ne tik studentai, bet ir kiti akademinės bendruomenės nariai.

Šventė bus užbaigiama spalvingiausia ir linksmiausia Filosofijos fakulteto dienų dalimi „Bardaku“, kurioje pasirodo be galo talentingi atlikėjai, o gyva muzika sujungia Universiteto bendruomenės narius.

Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Fiesta Personæ“

Gegužės 6–9 d. „Fiesta Personæ 2019“ programa

Gegužės 6 d. (pirmadienis)
12.30–13.00 „Akcija X“ (Bursų kiemas)
13.00–15.00 Vieša paskaita su Irena Žukauskaite, Jurgita Lazauskaite Zabielske bei Psichologijos instituto magistro programų atstovais (201 aud.)
17.00–19.00 Disputas - „Fiesta Personæ 2019“ atidaromasis renginys (V. Krėvės auditorijoje, Filologijos fakultete)

Gegužės 7 d. (antradienis)
11.00–12.30 Vieša paskaita su Antanu Kairiu (214 aud.)
19.00–22.00 Bendruomenės protų kovos (Bursų kiemas, jei prastas oras – VU FsF Kavinėje)

Gegužės 8 d. (trečiadienis)
13.00–14.30 Vieša paskaita su Mindaugu Stoškumi (307 aud.)
15.00–16.30 Vieša paskaita su Deimantu Valančiūnu (304 aud.)

Gegužės 9 d. (ketvirtadienis)
11.00–12.30 Vieša paskaita su Jekaterina Navicke (201 aud.)
19.00–... Bardakas – „Fiesta Personæ 2019“ uždaromasis renginys (Pavilijonas, Pylimo g. 21B, Vilnius)