wax 71190 960 720Maloniai Jus kviečiame dalyvauti Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto organizuojamoje konferencijoje „Pozityvių charakteristikų ir įsidarbinamumo įgūdžių lavinimo (ugdymo) bei panaudojimo strategijos“, kuri vyks 2019 m. birželio 10 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete (Universiteto 9), 301 aud. Konferencijos metu bus pristatytas inovatyvus mokymo paketas karjeros konsultantams apie įsidarbinamumo įgūdžių formavimą pozityvios psichologijos paradigmoje.

Konferencija organizuojama įgyvendinant Erasmus+ SUCCESS projektą (Nr. 2017-1-LT01-KA201-035247). SUCCESS projekto tikslas yra sukurti inovatyvų mokymo paketą karjeros konsultantams, kuris apjungia įsidarbinamumo įgūdžių bei pozityviosios psichologijos postuluojamų įgūdžių ugdymą, kurie stiprina besimokančiųjų gerovę, atsparumą, optimizmą bei praktines strategijas įsidarbinant.

SUCCESS projektą vykdo partnerių konsorciumas: GrantXpert Consulting Limited (Kipras), Neophytos Ch. Charalambous (Institute of development) (Kipras), Hellenic Association of Positive Psychology (Graikija), Profexcel.Net (ICEP Europe) (Airija), CESIE- European Centre for Studies and Initiatives (Italija) ir Vilniaus Universitetas (projekto koordinatorius). Detaliau apie SUCCESS projektą ir ugdymo karjerai klausimus informaciją gali suteikti šio projekto koordinatorė doc. Birutė Pociūtė, el. p. ; tel. +370 69838936.

Būtume dėkingi jei praneštumėte, ar planuojate dalyvauti renginyje el. paštu: iki 2019 m. birželio 6 d.