DSC08947a12019 m. birželio 10 d.  įvyko Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto organizuojama konferencija „Pozityvių charakteristikų ir įsidarbinamumo įgūdžių lavinimo (ugdymo) bei panaudojimo strategijos“.

Konferencijoje pristatytas pagrindinis projekto rezultatas – inovatyvus mokymo paketas karjeros konsultantams apie įsidarbinamumo įgūdžių formavimą pozityvios psichologijos paradigmoje bei pristatytas netrukus startuosianti SUCCESS eddukacinė platforma internete. Šį mokymo modelį sudaro kompleksinė mokymų programa, apimanti teorinę medžiagą ir praktinę veiklą, metodų ir priemonių rinkinį bei rekomendacijas. Pozityvioji psichologija įgalina suteikti profesionalią pagalbą mokiniams, baigiantiems ar baigusiems mokyklą, pagerinti jų įsidarbinimo įgūdžius.

DSC08945a1Du metus trukęs projektas nuo 2017 m. įtraukė partnerius iš Lietuvos, Graikijos, Kipro, Italijos ir Airijos. Tad konferencijoje buvo aptartos per šiuos metus išmoktos pamokos ir įgytos patirtys bei karjeros konsultavimas skirtingose šalyse partnerėse. Atskiras dėmesys konferencijoje buvo skirtas konsultantų patirčiai taikant SUCCESS pratimus Lietuvos mokyklose.

Konferencija organizuojama įgyvendinant Erasmus+ SUCCESS projektą (Nr. 2017-1-LT01-KA201-035247).  SUCCESS projektą vykdo partnerių konsorciumas: GrantXpert Consulting Limited (Kipras), Neophytos Ch. Charalambous (Institute of development) (Kipras), Hellenic Association of Positive Psychology (Graikija), Profexcel.Net (ICEP Europe) (Airija), CESIE- European Centre for Studies and Initiatives (Italija) ir Vilniaus Universitetas (projekto koordinatorius).