IMG 5474Vilniaus universitetas birželio 27 d. iškilmingai užbaigė studijų metus. Ceremonijos metu buvo pagerbti universiteto mokslininkai ir bendruomenės nariai už reikšmingus mokslo IMG 5470pasiekimus 2018 metais. Norime pasidžiaugti ir labai pasveikinti Filosofijos fakulteto bendruomenės narius, kuriems buvo įteikti apdovanojimai:

Prof. Lilijai Duoblienei už geriausią socialinių mokslų srities monografiją: „Pohumanistinis ugdymas. Dekoduoti“.

Doc. Pauliui Skruibiui, dr. Eglei Mažulytei-Rašytinei, prof. Danutei Gailienei, dr. Vaivai Klimaitei, dr. Said Dadašev, dokt. Jolantai Latakienei, dr. Odetai Geležėlytei, dr. Jurgitai Rimkevičienei už geriausią taikomąjį darbą: „Specializuotų, moksliškai pagrįstų terapijų, skirtų sumažinti savižudybės riziką, diegimas bandomosiose asmens sveikatos įstaigose“, „Vaikų ir suaugusių savižudybių, įvykusių 2017 m. lapkričio – 2018 m. spalio mėnesiais Vilniaus mieste analizę“ ir „Mentalizacija grįstos terapijos (MBT) mokymus“.

Prof. Irenai Zaleskienei, prof. Lilijai Duoblienei, doc. Irenai Stonkuvienei, dr. Sandrai Kairei, Vaivai Juškienei, Dainai Valančienei, Dainorai Eigminienei, Ramunei Badaukienei už geriausią tarptautinį projektą: Nijolė Radavičienė„Dialogue and argumentation for cultural literacy learning in schools“.

Roma JusienėUž ilgametį vadovaujantį darbą –
prof. Romai Jusienei, Konsultavimo ir mokymų centro vadovei, Psichologijos instituto profesorei,
prof. Ritai Šerpytytei, Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros vedėjai, Filosofijos instituto profesorei,
prof. Rimantui Želviui, Švietimo politikos centro vadovui, Ugdymo mokslų instituto profesoriui.

Už puikų darbą dalyvaujant VU bendruomenės ir/ar visuomeninėje veikloje –
doc. Astai Meškauskienei, Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centro vadovei, Ugdymo mokslų instituto docentei,
doc. Nijolei Radavičienei, mokslo žurnalo „Problemos“ vyriausiąjai redaktorei, ES Struktūrinių fondų „Tęsk“ projekto (pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir stažuočių) vadovei, Filosofijos instituto docentei.

Už mokslo pasiekimus, visuomeninę veiklą, savanorystę –Paulius SkruibisA Meskauskiene. Vyto Markevičiaus nuotrauka
Ievai Šukytei, Psichologijos bakalauro 3 kurso studentei,
Jolitai Račkevičiūtei, Kriminologijos studijų programos, 2 kurso studentei.

Sveikiname, didžiuojamės ir linkime toliau tęsti pradėtas veiklas.