Psichologija2019 m. spalio 25 d. vyks IX-oji Vilniaus traumų psichologijos konferencija. Vieta Vilniaus universiteto Teatro salė (Universiteto g. 3).

Konferencijoje bus moksliniai ir praktiniai pranešimai apie veiksmingą pagalbą psichotraumatologijoje, psichologinių traumų poveikį ir atsparumą asmens raidos kontekste. Konferencijoje dalyvavimą patvirtino ir pranešimą skaitys vienas žymiausių psichotraumatologų pasaulyje prof. U. Schnyder iš Šveicarijos.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Psichologijos instituto Psichotraumatologijos centras ir Lietuvos traumų psichologijos asociacija.

Kontaktai:
Prof. Evaldas Kazlauskas, VU Psichotraumatologijos centras