Kriminologo Marcelo F. Aebi vizitas fakultete - VU Filosofijos fakultetas

Kriminologas Marcelo AebiRugsėjo 11-13 d. mūsų fakultete vieši Lozanos universiteto (Šveicarija) profesorius Marcelo F. Aebi. Profesorius jau susitiko ir diskutavo su Kriminologijos katedros nariais.
Penktadienį, rugsėjo 13 d., profesorius skaitys paskaitas anglų kalba apie lyginamąją kriminologiją ir nepilnamečių delinkvenciją kriminologijos studentams bei visiems besidomintiems šiomis temomis.

 

Maloniai kviečiame:

Rugsėjo 13 d. 15 val. į paskaitą Comparative Criminology - 214 auditorijoje.
Rugsėjo 13 d. 17 val. į paskaitą Problems of Juvenile Delinquency in Contemporary Criminology – 204 auditorijoje.

Marcelo F. Aebi – Lozanos universiteto (Šveicarija) profesorius ir jame veikiančios Ecole des Sciences criminelles (Kriminologijos ir kriminalistikos fakulteto) direktoriaus pavaduotojas. Jis atsakingas už Europos Komisijos kasmetinės baudžiamosios statistikos (SPACE) projektą, priklauso ekspertų grupei, atsakingai už Europos nusikaltimų ir baudžiamojo teisingumo statistikos žinyną (European Sourcebook of Crime and Criminal Justice Statistics), Europos kriminologų draugijos generalinis sekretorius.

Pagrindinės prof. M. Aebi tyrimų temos – lyginamoji kriminologija, kalėjimai, probacija, metodologiniai klausimai, nepilnamečių delinkvencija, su narkotinėmis medžiagomis susiję nusikaltimai, viktimizacija ir apklausos apie delinkventinį elgesį. Kaip autorius arba bendraautorius prisidėjo prie daugiau nei 150 mokslinių publikacijų anglų, prancūzų, ispanų, katalonų, italų, makedoniečių ir vokiečių kalbomis.

Daugiau nuotraukų iš susitikimo su Kriminologijos katedros nariais rasite čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos