A Dobryninas2Sveikiname Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Kriminologijos katedros profesorių Aleksandrą Dobryniną tapus Europos kriminologų draugijos prezidentu. Rinkimai vyko 19 – osios Europos kriminologų draugijos metinės konferencijos „Convergent roads, bridges and new pathways in criminology“ metu š.m. rugsėjo 18-21 d. Gento universitete, Belgijoje.

Europos kriminologų draugija buvo įkurta 2000 m. Draugija jungia asmenis iš įvairių Europos šalių, kurie vykdo tyrimus, dėsto ir/arba dirba kriminologijos srityje. Daugiau apie draugiją galite sužinoti čia.

Kasmetinė konferencija suburia kriminologus iš Europos ir kitų pasaulio šalių. Šių metų konferencijoje dalyvavo apie 1450 kriminologų. Konferencijoje pranešimus skaitė VU FSF Sociologijos ir socialinio darbo instituto Kriminologijos katedros nariai: prof. dr. Aleksandras Dobryninas, dr. Jolanta Aleknevičienė, prof. dr. Vincentas Giedraitis, dr. Aušra Pocienė. Kviečiame susipažinti su konferencijos programa ir pranešimų santraukomis.