psi lektorė2019 m. rugsėjo 30 d. – spalio 4 d. VU Filosofijos fakultete Psichologijos institute viešinti Sankt Peterburgo (Rusija) valstybinio universiteto Psichologijos fakulteto Vaiko ir tėvų psichikos sveikatos ir ankstyvosios intervencijos departamento docentė dr. Natalia Pleshkova ves seminarų ciklą psichologijos magistrantūros studijų antrakursiams prieraišumo ankstyvoje vaikystėje raidos vertinimo ir intervencijų į vaiko-tėvų santykius tematika.

Lektorė atvyksta Psichologijos instituto Klinikinės psichologijos katedros kvietimu pagal VU dvišalio bendradarbiavimo su Sankt Peterburgo valstybiniu universitetu programą.

Kontaktinis asmuo:
Doc. dr. Rasa Barkauskienė: