DSC0697Šiandien, spalio 25 d., Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas švenčia 440 metų įsteigimo ir 30 metų atkūrimo jubiliejus.

Kaip rašė profesorius habil. dr. Romanas Plečkaitis: „Per laiką, praėjusį nuo mūsų Filosofijos fakulteto įkūrimo, lietuviškasis pasaulis daug kartų keitėsi. Drauge apie save prabilo ir keitėsi įvairios minties kryptys bei idėjos. Esame praeityje sukurto paveldo įpėdiniai.“

Kviečiame Jus dalyvauti šiai progai skirtuose šventiniuose renginiuose:

14 val. VU Filosofijos fakulteto 2 aukšto fojė bus atidaryta fotografijų paroda, skirta Filosofijos fakulteto 30-ies metų atkūrimo jubiliejui. Kartu bus pristatyta Fakulteto institutų mokslinė veikla.

15 val. šventę pratęsime Vilniaus universiteto centrinių rūmų Mažojoje auloje. Filosofijos instituto docentas Naglis Kardelis aptars svarbiausius Filosofijos fakulteto istorijos etapus, atsiminimais pasidalins buvę Fakulteto dekanai doc. Kęstutis Dubnikas ir doc. Birutė Pociūtė, Fakulteto svarbesnes aktualijas aptars dabartinis Fakulteto dekanas prof. Arūnas Poviliūnas

17-18.30 val. vakaro programa.