Š. m. lapkričio 28 d. 15 val. 201 aud. maloniai kviečiame studentus bei studijų administratorius į atvirą diskusiją.

Universitetų integracija į Europos aukštojo mokslo erdvę ir Lietuvos aukštojo mokslo reforma atvėrė įdomesnes, įvairesnes studijų galimybes, tačiau studijų proceso vidinė sąsaja tampa vis sudėtingesnė, painesnė.
Kaip nepasimesti atsivėrusioje galimybių jūroje? Kaip užtikrinti sklandų studijų procesą? Kokie yra studento ir administracinio personalo vaidmenys bei atsakomybės už efektyvų studijų organizavimą?