IMG 8307 copyRudens semestrui įsibėgėjant, norime pasidžiaugti puikiomis naujienomis. Praėjusiais metais Filosofijos fakultete vyko regiono studijų krypties programų vertinimas. Ekspertai vertino dvi mūsų fakultete vykdomas regiono studijų programas – Azijos studijos (bakalauro) ir Šiuolaikinės Azijos studijos (magistrantūros). Nuotolinio vizito metu užsienio ekspertai susitiko su studijų krypties savianalizės suvestinės rengimo grupe, administracija, dėstytojais, studentais, absolventais ir socialiniais partneriais.

Džiaugiamės sulaukę žinių iš Studijų kokybės vertinimo centro, kad abi fakulteto regiono studijų programos yra akredituotos maksimaliam septynerių metų laikotarpiui iki 2028 m. liepos 31 d.

Pasak VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktorės doc. dr. Kristinos Garalytės, šis įvertinimas parodo, kad ilgametė instituto bendruomenės veikla duoda gerų rezultatų: „Labai dėkoju kruopščiai dirbusiai savianalizės rengimo grupei ir visai VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto bendruomenei už ilgametį entuziastingą darbą. Nepaprastai džiugina, kad komisijai VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas pasirodė kaip puiki ir net užsienio mokslininkams patraukli akademinė erdvė.” – teigia K. Garalytė.

Tačiau su įvertinimu ateina ir atsakomybė. Azijos studijų programos komiteto pirmininkas doc. dr. Deimantas Valančiūnas pabrėžia, jog įvertinimas skatins toliau tobulinti programą ir siekti dar didesnių tikslų: „Tiek bakalauro, tiek ir magistrantūros programų vertinimo išvadose aukščiausiais balais buvo įvertintos „Dėstytojų“ bei „Studijų kokybės valdymo ir viešinimo“ vertinimo sritys. Studijos giriamos už tarpdiscipliniškumą, tarptautiškumą, dėstytojų kompetencijas, studentų motyvaciją bei pasitenkinimą studijomis ir efektyvų studijų programų valdymą. Ekspertų pateiktų rekomendacijų pagrindu ateinančiais metais sieksime didinti Vilniaus universitete vykdomų Regiono studijų krypties programų matomumą, stiprinti ryšius su socialiniais partneriais, skatinti dėstytojų mobilumą ir daugiau įtraukti studentus į mokslinius tyrimus“.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos