sesSpalio 19-20 d. VU Filosofijos fakultete Mokslo ir teorinės filosofijos katedros kvietimu Jono Pauliaus II popiežiškojo universiteto Krokuvoje Filosofijos fakulteto profesorė habil. dr. sesuo Teresa Obolevitch skaitys paskaitas, skirtas žymaus XX a. rusų filosofo Semiono Franko religijos filosofijai.

Spalio 19 d.
15 val. 301 aud.: Semiono Franko gyvenimas ir kūryba: Frankas Vakaruose
17 val. 214 aud.: Semiono Franko religinis mąstymas: nesuvokiamybė

Spalio 20 d.
15 val. 302 aud.: Ontologinio įrodymo samprata Semiono Franko religinėje filosofijoje

Paskaitos bus skaitomos lenkų kalba ir verčiamos į lietuvių kalbą.

Sesuo prof. dr. habil. Teresa Obolevitch yra iškili rusų religinės filosofijos tyrinėtoja, knygų Мирра Лот-Бородина. Историк, литератор, философ, богослов (2020), Alexei Khomiakov: The Mystery of Sobornost’ (2019), Семён Франк, Лев Карсавин и евразийцы. (2020), Faith and Science in Russian Religious Thought (2019), Семен Франк. Штрихи к портрету философа (2017), Вера и знание: взгляд с Востока (2014), От имяславия к эстетике. Концепция символа Алексея Лосева (2014) ir kt. autorė bei sudarytoja.

Kontaktinis asmuo:
Tomas Sodeika