Socionomų forumas „Migracijos keliai ir klystkeliai: kaip padėti migrantų vaikams?“ - VU Filosofijos fakultetas

Kvietimas Plakatas2Maloniai kviečiame Jus į Socionomų forumo susitikimą. Forumo tema „Migracijos keliai ir klystkeliai: kaip padėti migrantų vaikams?“.

Su augančiais pabėgėlių skaičiais susiję iššūkiai yra plačiai aptariami žiniasklaidoje ir visuomenėje, tačiau stokojama dėmesio itin aktualiam aspektui - nepilnamečių vaikų patirtims ir būdams jiems padėti. Kaip įvairių sričių profesionalai veikia migracijos srityje? Kokie pagalbos metodai galėtų įnešti daugiau šviesos į sudėtingoje migracijos situacijoje atsidūrusių vaikų ir paauglių kasdienybę?

Kviečiame plačiau susipažinti su šia problema ir kartu diskutuoti mūsų susitikime 2021 m. lapkričio 10 d. 18.00 val. Renginys vyks nuotoliniu būdu, jo transliaciją galima bus stebėti Facebook paskyroje live čia.

Renginio trukmė apie 1,5 val. Pranešimai bus skaitomi lietuvių ir anglų kalbomis. Tiesioginio vertimo į lietuvių kalbą nebus, tačiau parengsime trumpą santrauką lietuvių kalba. Diskusija vyks lietuvių kalba.

Pranešėjai:

Kristina Mišinienė, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimo centras

Genevieve Guetemme, Orleano Universitetas

Aušra Raulušonytė, Menų agentūra Artscape

Bartas Pauwelsas, "Teachers for Refugees" iniciatyva

Renginį moderuoja: dr. Violeta Gevorgianienė

Registracija nėra būtina, iki susitikimo lapkričio 10 d.

Pagarbiai

Socionomų forumo renginio organizatoriai

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos