Partneriu foto2022 m. balandžio 11-12 dienomis VU Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų institute viešėjo prof. Charlotte Holand iš Dublino miesto universiteto, prof. Jan van Tartwijk, Anna Bosch ir dr. Marijn Smeets iš Utrechto universiteto.

Atvykusius svečius pasveikino Filosofijos fakulteto dekanas prof. Arūnas Poviliūnas, Ugdymo mokslų instituto direktorė dr. Sandra Kairė, kuri pristatė pedagogų rengimo koncepciją, ir Albertas Lakštauskas, svečius supažindinęs su projekto „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“ (Nr.09.3.1-ESFA-V-738-03-0001) vykdomomis veiklomis ir pasiektais rezultatais.

Susitikimo metu Vilniaus universiteto ir Šiaulių akademijos mokslininkai kartu su Dublino miesto ir Utrechto universitetų mokslininkais aptarė dėstytojų tarptautinių stažuočių galimybes, pedagogų praktikos modulių turinio tarptautiškumo didinimą, bendradarbiavimo galimybes projekto ir už jo ribų.

 

 

„Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“
Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-03-0001.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.Kuriame ateiti ES

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos