Š. m. gruodžio 7 d., penktadienį, 10.30 val. Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje vyks projekto „Lietuvos gyventojų pasitikėjimas teisėsaugos institucijomis ir jį lemiantys veiksniai“ (projektas įgyvendinamas pagal Lietuvos mokslo tarybos nacionalinę mokslo programą „Socialiniai iššūkiai nacionaliniam saugumui“ (SIN-07/2010)) spaudos konferencija su žurnalistais ir informacinis seminaras. Prof. dr. A. Dobryninas (projekto vadovas), dr. Eglė Vileikienė, doc. dr. Vladas Gaidys, dr. Laima Žilinskienė ir doc. dr. Anna Drakšienė pristatys 2010 – 2012 m. vykdyto projekto rezultatus.

Renginio koordinatorės: Dokt. Ieva Labanauskaitė , Rūta Butėnaitė