Dr. R. Karaliūnienė FsF coverKviečiame į gydytojos psichiatrės - psichoterapeutės Rūtos Karaliūnienės atvirą paskaitą „Klimato kaita ir asmens emocinio pasaulio sąsajos“

2023 m. rugsėjo 12 d. 15 val. 401 aud. (Universiteto g. 9)

Klimato kaita vis labiau veikia mūsų aplinką ir kasdieninį gyvenimą. Psichologiniai veiksniai ir emocinė sveikata šiame kontekste nėra išimtis ir sulaukia nemažai dėmesio tarptautiniame diskurse. Ką reiškia ekologinis nerimas? Su kokiais emociniais iššūkiais susiduria nuo klimato katastrofų bėgantys žmonės ir kaip galime jiems padėti? Paskaitos metu bus siekiama supažindinti su svarbiausiais šios temos aspektais, remiantis akademine literatūra ir klinikine praktika.

Gydytoja R.Karaliūnienė dirba Vokietijoje, Dresdeno universiteto akademinėje ligoninėje. Rūta studijuoja doktorantūrą ankstyvųjų psichikos sutrikimų diagnostikos tema, yra aktyviai įsitraukusi į Pasaulio psichiatrų asociacijos klimato kaitos grupės akademinę veiklą.