knygos 2023Vilniaus universiteto leidykla šiemet jau penktą kartą išrinko skaitomiausias leidyklos išleistas knygas ir mokslo periodikos žurnalus.

Šiais metais nominacijos ir apdovanojimai už knygas buvo teikiami keturiose kategorijose: skaitomiausia monografija, skaitomiausia studijų knyga, skaitomiausia mokslo populiarinimo knyga ir skaitomiausia Vilniaus universiteto leidyklos knyga Vilniaus universiteto bibliotekoje.

Per 2023 m. rugsėjo 19 d. vykusį pirmąjį Vilniaus universiteto Senato posėdį, buvo paskelbti nominantai ir nugalėtojai tarp kurių - Filosofijos fakulteto mokslininkai ir absolventai.

Džiugu pranešti, jog skaitomiausios monografijos apdovanojimui nominuotos:

1. Filosofija ir žmogiškumas. Algis Mickūnas, Žilvinas Svigaris, 2022.

2. Gamtos transformacijos. Modernybė ir antropocenas. Mintautas Gutauskas, Vaiva Daraškevičiūtė, Gianluca Cuozzo, Danutė Bacevičiūtė, 2021.

3. Žmogus ir gyvūnas. Antropologinis skirtumas fenomenologinėje hermeneutinėje filosofijoje. Mintautas Gutauskas, 2021.

Skaitomiausia buvo išrinkta Algio Mickūno ir Žilvino Svigario monografija „Filosofija ir žmogiškumas“!

Autoriams buvo įteiktas apdovanojimą patvirtinantis dokumentas.

Nuoširdžiai sveikiname nominantus ir laimėtojus!

Daugiau informacijos apie nominacijas ir apdovanotas knygas bei jų autorius sužinosite ČIA.